Nurkowanie w Dahab

Nurkowanie w Dahab

Synajskie wybrzeże Zatoki Akabskiej zapewnia doskonałe warunki dla nurkowania. Jej strome brzegi mają charakter urwisk tworzących ściany, podmorskie ogrody, labirynty oraz jaskinie. Właśnie w rejonie Dahab znajduje się kilka znanych na całym świecie miejsc nurkowych jak Canyon, Blue Hole czy Islands. Stąd także organizuje się safari nurkowe na wielbłądach na dotąd niezniszczone rafy Ras Abu Gallum czy Gabr El Bint.Miejsca nurkowe w Dahab

Miejsca nurkowe w Dahab

Lista miejsc nurkowych w okolicy Dahab od Ras Mamlach na północy po Nabq na południu. Atrakcyjność miejsc jest oznaczona ilością gwiazdek (*).

19. 08. 2007 | więcej informacji
Planet Fan Club

Planet Fan Club

Wielu klientów powraca do Planet, wielu polubiło Dahab i atmosferę w bazie, wielu wyjechało z nami na safari czy inne wyprawy nurkowe. Stają się bardziej przyjaciółmi, niż klientami. Postanowiliśmy stworzyć dla nich specjalne warunki.

13. 07. 2011 | więcej informacji


Techniczne miejsca nurkowe w okolicy Dahab

Techniczne miejsca nurkowe w okolicy Dahab

Dlaczego właśnie Dahab? Ze względu na bogactwo ciekawych i różnorodnych miejsc nurkowych idealnych dla nurków technicznych, wszystkie w zasięgu 15-30 minut jazdy autem, z łatwym wejściem do wody prosto z brzegu. A Dahab jest także wspaniałym miejscem do relaksu po nurkowaniach…

07. 10. 2007 | więcej informacji


Nurkowanie rekreacyjne

Nurkowanie rekreacyjne

Sportowe czy rekreacyjne nurkowanie jest interesującym sposobem jak spędzić wakacje nad morzem z rodziną czy z paczką znajomych (i nie leżeć tylko przy basenie). W ciągu takiego nurkowego wypoczynku nie będziecie się nudzić, przeżyjecie nowe emocje a także mnóstwo zabawy. Poznacie nowych ludzi, z każdym będziecie na „ty” nie zależnie, co kto robi w „cywilu” :-)

07. 10. 2007 | więcej informacji

1 2

Kursy walut


100USD1 773
100EUR2 150,4
100GBP2 365,55
100RUB 29,93