Nurkowanie w Dahab

Nurkowanie w Dahab

Synajskie wybrzeże Zatoki Akabskiej zapewnia doskonałe warunki dla nurkowania. Jej strome brzegi mają charakter urwisk tworzących ściany, podmorskie ogrody, labirynty oraz jaskinie. Właśnie w rejonie Dahab znajduje się kilka znanych na całym świecie miejsc nurkowych jak Canyon, Blue Hole czy Islands. Stąd także organizuje się safari nurkowe na wielbłądach na dotąd niezniszczone rafy Ras Abu Gallum czy Gabr El Bint.Cennik - pakiety nurkowe 2019

Cennik - pakiety nurkowe 2019

Preferujemy płatność w EUR lub USD (wazna informacja: nie przyjmujemy zniszczonych lub uszkodzonych banknotow, z uwagi na brak mozliwosci ich wymiany w bankach Egipskich). W przypadku platności kartą EUR jest przeliczane na EGP wg kursu bankowego sprzedaż. Akceptujemy karty płatnicze VISA. UWAGA! Karty MASTERCARD nie zawsze działają, natomiast MAESTRO, Amerian Express i Dinners nie sa honorowane. Cennik ważny od 5.1.2019.

20. 12. 2018 | więcej informacji


Miejsca nurkowe w Dahab

Miejsca nurkowe w Dahab

Lista miejsc nurkowych w okolicy Dahab od Ras Mamlach na północy po Nabq na południu. Atrakcyjność miejsc jest oznaczona ilością gwiazdek (*).

19. 08. 2012 | więcej informacji


Techniczne miejsca nurkowe w okolicy Dahab

Techniczne miejsca nurkowe w okolicy Dahab

Dlaczego właśnie Dahab? Ze względu na bogactwo ciekawych i różnorodnych miejsc nurkowych idealnych dla nurków technicznych, wszystkie w zasięgu 15-30 minut jazdy autem, z łatwym wejściem do wody prosto z brzegu. A Dahab jest także wspaniałym miejscem do relaksu po nurkowaniach…

07. 10. 2009 | więcej informacji


Polska baza nurkowa PLANET DIVERS

Polska baza nurkowa PLANET DIVERS

W 1999 roku trzej przyjaciele założyli w małym hoteliku Bamboo House pierwszą czesko-polską bazę nurkową w Egipcie. Mrówcza praca przyniosła owoce a rzesza zadowolonych klientów wzrastała. W 2003 roku baza została przeniesiona do hotelu Planet Oasis.

11. 07. 2007 | więcej informacji


Nurkowanie rekreacyjne

Nurkowanie rekreacyjne

Sportowe czy rekreacyjne nurkowanie jest interesującym sposobem jak spędzić wakacje nad morzem z rodziną czy z paczką znajomych (i nie leżeć tylko przy basenie). W ciągu takiego nurkowego wypoczynku nie będziecie się nudzić, przeżyjecie nowe emocje a także mnóstwo zabawy. Poznacie nowych ludzi, z każdym będziecie na „ty” nie zależnie, co kto robi w „cywilu” :-)

07. 10. 2007 | więcej informacji


Nurkowanie techniczne

Nurkowanie techniczne

Tam, gdzie kończy się nurkowanie rekreacyjne, zaczyna się nurkowanie techniczne – innymi słowy sztuka jak nurkować głębiej i dłużej oraz wrócić bezpiecznie na powierzchnię.

07. 10. 2007 | więcej informacji


PLANET DIVERS

» Planet Divers

RSS feed

Kursy walut


100USDunable to connect
100EURunable to connect
100GBPunable to connect
100RUBunable to connect